Piggy Müzik Nasıl Açılır ?

 

İlk olarak, git Piggy ve ardından "Yapı modunda". Haritanıza girdikten sonra, farklı aksesuarların bulunduğu seçenekler çubuğunu açan düğmeye tıklayın. O zamanlar "Olaylar"a basın.

Etkinlikler için özel öğeler arasında yeşil detaylara sahip bir tür şeffaf küp arayın. Bu bloğun ortasında, onu tanımlamanıza yardımcı olacak bir korna simgesi görebilirsiniz.

Küpü seçin ve ardından haritanıza götürün ve oraya yerleştirin. Üstte bir düğme görünecek, sahip olduğu seçenekler menüsünü görüntülemek için üzerine tıklayın.

Sesi yapılandırmanıza yardımcı olabilecek seçenekler kutusunda farklı bölümler görünecektir. Bunlar arasında ses seviyesi, maksimum menzil mesafesi ve diğerleri bulunur.

Müzik menüsünü görüntüledikten sonra ne yapmalı?

Menüyü görüntüledikten ve ses kaydetme değişiklikleri ayarla ve profiline git Roblox. Ardından masaüstü moduna getirin ve "oluştur" a gidin.

Ardından "Kütüphane" ye ve ardından "Ses" bölümüne tıklayın. orada bulacaksın farklı müziklerin kapsamlı listesi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Arama çubuğu yardımıyla tercih ettiğiniz şarkıyı bulun ve üzerine tıklayın.

Şarkının kodunu almak için tarayıcının adres çubuğuna dikkat etmelisiniz. Şarkı adından önce görünen sayıları kopyalayın ve haritanıza geri dönün.

Haritanızın içindeyken müzik menüsünü tekrar açın ve "Ses Kimliği" bölümünde şarkı kodunu girin ve onayla'ya basın. Haritanızın öğelerini yerleştirmeyi hemen bitirin ve seçilen şarkıyı dinleyebileceğiniz yeni bir oyun başlatmak için oynat'a basın.

Sadece bu basit adımları izleyerek bazılarının tadını çıkarabilirsiniz. ilginç oyunlar Piggy arka planda en sevdiğiniz şarkılarla.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.