Piggy Kodları

 

Birçok koddan birini öğrenmeden önce PiggyOnlarla birlikte alınan ödüllerin yanı sıra, bazı yönleri de hesaba katmalısınız. Örneğin, Bu kodlar sürekli değişme eğilimindedir ve en eskilerin süresinin dolmasına izin verir..

Aşağıdaki listede, kullanabilmeniz için size en güncel kodları gösteriyoruz. Yine de, Her an çalışmayı bırakabilecekleri için etkinliklerini garanti etmiyoruz..

  • PiggyPlayer50. Bu kod 50 adet sağlar Piggy Jetonları kullanan herhangi bir oyuncuya verilir.
  • MiniToon Jetonları. Bu kod ile 5 elde etmek mümkündür. Piggy Jetonlar.
  • İlk Kod. Özel bir MiniToon kaplaması verme yeteneğine sahiptir.

Kodları yerleştirme adımları Piggy

Kodları yerleştirin Piggy, veya aynı zamanda adlandırıldığı gibi onları kullanmak genellikle basit bir iştir. Her şeyden önce, oyuna giriş yap ve ekranın alt kısmında, sol tarafta bir kodlar düğmesi bulacaksınız.

Kodlar düğmesine basın ve hemen ekranda yeni bir sekme belirecektir. Metin alanına kullanmak istediğiniz kodu girin ve ardından onay alanına basın.

Kod kullanıldığında, ödülünü tamamen ücretsiz olarak alacaksınız.. kodların ücretlendirilmesi Piggy özel derilerden çeşitlilik gösterirler, Piggy Jetonlar ve daha fazlası.

kodlar nasıl alınır Piggy de Roblox

Web'de sık sık, yaklaşık bir ayda bir, yürürlükte olan kodlarla güncellenmiş listeler yayınlayın. Böylece tarayıcıda herhangi birini arayabilir ve bulduklarınızı yerleştirebilirsiniz. Piggy Yukarıda belirtilen prosedürü kullanarak.

Sadece bu adımları izleyerek veya bu kodlardan birini kullanarak çok sayıda özel ödüller. Bunlar, içindeki performansınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Piggy.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.