Anime Fighters Binek Nasıl Gidilir?

 

Anime Fighters Binek Nasıl Gidilir?

Binekler, oyunda bulunan ve ana şampiyonunuzun daha fazla hıza sahip olabilmesi, daha çevik hareket edebilmesi ve daha da inanılmaz görünmesi için aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir nadir eşya kategorisidir.

İlk bakışta gereksiz gibi görünse de, oyundaki genel seviyenizi yükseltmek istiyorsanız, o zaman binek ve rozetleri almak isteyeceksiniz, çünkü bunlar elde edilecek yen miktarını ve takımı geliştirecek diğer yetenekleri artırıyor.

Mount nasıl alınır Anime Fighters Simülatör Roblox

Binekleri elde etmek için adalarda görevler yapılmalıdır, aşağıda onları elde etmeyi öğrenecek öğeleri listeliyoruz.

  1. Bu güncellemeden itibaren binekler her ada için bir tanedir, her biri farklıdır ve oyunun aksiyonunun gerçekleştiği anime dünyasını ifade eder.
  2. Oynayacağınız adaya geldiğinizde, öncelikle her birinin başında bulunan, karakter satın almak için altın yıldız ile bir sonraki portal arasında bulunan ustasını aramalısınız. Bulunduğunuzda, etkileşim seçeneğine tıklayın ve bu size tamamlamanız için bir görev verecektir.
  3. Genel olarak, bineği elde etmek için her adada tamamlama görevi aynıdır, bir türden 30, başka bir türden 25, başka bir türden 20, başka bir türden 10 ve son Boss'un 5 katı öldürmeye çalışmak. Adanın efendisi, öldürülecek her birinin türünü ve miktarını detaylandıracak.
  4. Görevi tamamladıktan sonra geri dönmeli ve size yeni bir rozet ve adanın bineği olacak ödülü verecek olan öğretmenle konuşmalısınız.
  5. Her binek, adalara çıktıkça daha yüksek olabilen belirli bir hıza sahiptir. Bazıları boyut, tasarım ve hız açısından diğerlerinden daha kullanışlıdır, ancak deneme süresinde daha yavaş olabilirler.

Artık bu maddeleri okuduğuna göre, daha fazla bekleme ve adalardaki görevleri tamamlamaya devam et, tüm binekleri al ve deneyimlerini bizimle paylaş. Anime Fighters Simülatörü Roblox.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.