Tower of Hell Kasa Nasıl Açılır

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi çok çeşitli haritalar var, bunlardan herhangi birinin kodunu biliyorsanız veya rastgele girdiyseniz, kasa bulabileceğimiz bazı haritalar olduğunu bileceksiniz. Bu kasalar, kutuyu açmak için tahmin etmemiz gereken bir kod kilidi sunacak. 

Bahsedilen haritanın amacına ulaşmak için kasayı açmak gerekli değildir, ancak açıkça kasa olmak, içeri girip ne içerdiğini görmek için biraz zaman ayırmaya değer. 

kasa nasıl açılır Tower of Hell

Kasa bir kodla kilitlenecek, söz konusu kod haritanın hiçbir yerinde olmayacak, bu yüzden etrafa bakmakla zaman kaybetmeyin, kasayı açmanın da doğru kodu girmekten başka bir yolu yok. Kodları almak biraz zor ama biz burada size sorunsuz bir şekilde vereceğiz. 

  • İlk kullanacağımız kod 69420 olacak. Şifreyi girerken kasa açılacak ve sürpriz bir şekilde karşımıza başka bir kasa çıkacak, bu ikinci kasa aynı kilitleme yöntemine sahip olacak ama farklı bir kodla, ikinci kutunun kodu: 5164627. 
  • Kodu girdikten sonra kutu açılacak ve içinde oyun boyunca itici olarak kullanabileceğimiz turuncu bir yay olacak. 
  • Oyunun sonunda, yay envanterimizde saklanacak, ancak etkisi artık mevcut olmayacak ve etkisini tekrar kullanmanın tek yolu, kasanın bulunduğu haritada tekrar oynamak olacaktır. 

Yani kasayı açmamızın yolu bu. tower of hell ve muhteşem öğeyi kullanın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.