Robux'u Arkadaşınıza Nasıl Bağışlarsınız? Roblox grup olmadan robux atma

 


Dünyasında Roblox eğlenmek için yapabileceğiniz birçok şey var, birçoğu ücretsiz, ancak bazıları ücretli. İstediğiniz oyun için bir gruba girmeden tüm arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, robux ile ödeme yapmanız gerekiyor, bu sefer keşfedeceksiniz. nasıl robux bağışlamak içindeki arkadaşına Roblox grup olmadan. yapabileceğiniz birçok yol var robux bağışlamak Arkadaşlarınıza grup oluşturmadan, bu yazıda onlardan bazılarını tanıma ve arkadaşlarınızla eğlencenin bir noktada hiç bitmemesi için nasıl uygulamaya koyacağınızı öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Arkadaşına robux bağışla ROBLOX grup olmadan

Daha sonra, en kolay ve en basit iki yolu öğreneceksiniz. robux bağışlamak bir grup içinde olmadan arkadaşınıza Roblox. Unutulmamalıdır ki birçok durumda bu yöntemlerle bağışladığınız robux'un %30'unu ödemek zorunda kalacaksınız. Daha fazla uzatmadan, onları keşfetmek için bize katılın:

robux bağışı yapın Roblox geçiş yolu ile.

Bu, en iyi bilinenlerden biridir ve gerçekte, toplumun büyük bir kısmıdır. Roblox için kullanılır robux bağışlamak arkadaşlarına. Tek yapmanız gereken şunlar:

 1. Profiline girmek için arkadaşınıza robux bağışlamak istediğinizi söylemelisiniz. Roblox ve mağazaya gidin.
 2. "Pas ekle" seçeneğine gitmeli ve seçmelisiniz.
 3. Bunu yaptıktan sonra, sizden istedikleri alanların her birini doldurmanız gerekir.
 4. Seçtiğiniz bir resmi ekleyin.
 5. Geçiş için bir fiyat belirleyin.
 6. Son olarak, söz konusu geçişi satın almalısınız ve bununla her şey hazır olacaktır.

  Hediye Kartları Roblox.

  Kullanılan diğer bir yöntem ise hediye kartlarıdır, bunda platforma herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmeyecek, ancak gerçek para ile satın alıp bir arkadaşınıza vermeniz gerekecek.

  Bunlar iki basit yöntem robux bağışlamak bir grup olmadan arkadaşlarınıza. Umarız size hizmet etmişlerdir ve sorunsuz bir şekilde onlardan zevk alırsınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.