Roblox Tapping Simulator Script | Autofarm Cheat Gui – 2022

 

Komut Dosyasının Özellikleri:

  • OTOMATİK DOKUNMA
  • OTOMATİK SATIN AL
  • OTOMATİK YENİDEN DOĞUŞ
  • VE DAHA FAZLASI!

Bir Roblox oyununu bunun gibi komik bir oyun yaratmaktan daha popüler hale getirmenin birkaç yolu vardır. Oyunun aslında dokunmadığını belirtmekte fayda var. Bir görüntüyle dokunuyor. Bununla birlikte, insanların bu roblox oyunu tarafından trollendiğini görmek hala komik ve youtube'da komik bir video yayınladığınızda neler olduğunu görmek ilginç.

Tapping Simulator oyununun hayranıysanız, bunun çok popüler bir uygulama olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak, ya bir amaç için daha kullanabilseydiniz? Birçok oyuncu oyunu eğlenmek için oynamayı severken, diğerleri rahatlamak veya stres atmak için kullanır.

Bir GUI'deki bu Dokunma Simülatörü Komut Dosyası, bazı son derece yararlı otomatik çiftlik vurgularını kullanmanıza izin verir. Bir fare tıklaması veya fare tekerleği ile tahrik edilir ve hızlı bir hız veya daha yavaş bir hız olsun, ihtiyacınız olan herhangi bir hızda dokunmanıza izin verebilir.

Komut Dosyası Nasıl Kullanılır:

  1. İlk olarak, aşağıdaki komut dosyasını edinin.
  2. Dokunma Simülatörü Komut Dosyasını Açma
  3. Komut dosyasını ücretsiz enjekte et/ekle düğmesine basın.
  4. Ardından, enjeksiyon işlemleri tamamlandığında, Yürüt/ekle düğmesine basın. (Bazı istismarlarda, düğme adları farklıdır, ancak işlemler aynıdır)
  5. Ardından Komut Dosyası çalışacaktır. Keyfini çıkarın.
 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.