Neden Roblox Brookhaven trend oldu !

 Neden Roblox Brookhaven trend oldu ! 


oyunların olduğu bir sır değil Roblox kullanıcıların çevrimiçi video oyunlarını tüketme biçiminde bir değişikliğe yol açmıştır. Tüm oyunları saatlerce eğlenceli ve oldukça havalı özellikler sunuyor. Olsa bile, aralarında en göze çarpanı Brookhaven, hatta yukarıda Adopt Me. merak ettiyseniz neden Brookhaven çok popüler, burada cevabı bileceksiniz.İyi Brookhaven her zevke uygun bir oyun olmasıdır. Bunun nedeni, başlıkta şunları yapabilirsiniz: ne istersen, nasıl ve ne zaman istersen yap, çünkü herhangi bir limit türü yoktur. Aslında para bile yok ve neredeyse tüm mülkler ve nesneler ücretsiz olarak sunuluyor.

Premium aboneliğe yalnızca küçük bir grup nesne ve ürün aittir, ancak daha önce nasıl ücretsiz olarak alınacağını daha önce açıklamıştık. Ondan başka, Brookhaven karakterinizi istediğiniz gibi değiştirme seçenekleri sunar. Bir kombinasyonu gibi Minecraft ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabileceğiniz The Sims.

Diğer nedenler aşağıdaki gibidir:

Düşük gereksinimli oyun

Oldukça hafif bir oyun olduğunu ve bunun hemen hemen her cihazda oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzun veya bilgisayarınızın gizli bir gücü olması fark etmez, bu teslimatın keyfini zorlanmadan çıkarmanız mümkündür.

arkadaşlarla oynuyorsun

Asla yalnız olmayacaksınız, ancak çok çeşitli insanlarla, hatta kendi arkadaşlarınız ile etkileşime gireceksiniz. Mümkün beğeninize özel sunucular ve özel oyunlar oluşturun.

Çok katkılıdır

İlk başta bu taksitle ilgilenmeyen birçok oyuncu vakası biliyoruz. Buna rağmen, birkaç saat ayırdıktan sonra fark ettiler ki, ekrandan ayrılmak çok zor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.